Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Arvashopping
83,9

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor

Marka : Besttem

MEGA PLUS 100 ML


Bağışıklık sistemi, vücudumuza giren antijenlere karşı antikor üreterek saldırıya geçen ve vücudunuzu koruma altına alarak enfeksiyonlara karşı koruyan savunma sistemidir. Beslenme alışkanlığı, salgın hastalıklar, genetik rahatsızlıklar, mevsim geçişleri gibi cesitli nedenlerden kaynaklı olarak bağışıklık sistemi düşmektedir. Bağışıklığın düşmesiyle ile ciddi rahatsızlıklar meydana gelir. Bunlardan en ağırı ise kanserdir.

Bitkilerin uygun oranlarda çözülmesi sağlanarak çok güçlü bir antioksidan görevi üstlenen, kırmızı orman meyvelerinden özel olarak formüle edilen Mega Plus, bağışıklık sistemini güçlendirerek, hastalıklara yakalanma oranını düşürür, var olan hastalıkları iyileştirmeye yardımcı olur.


 Kanser, vücudun herhangi organ veya dokusundaki hücrelerin kontrolsüz çoğalması ve büyümesi sonucu ortaya çıkar. Bu hücreler sürekli bölünür ve çevre dokulara yayılmaya başlar. Bununla birlikte hücre işlevini bozarak dokuda bozulmalara yol açarlar.

Bütün bu anormalliklerin sebebinde radyoaktif maddeler, kimyasallar, toksinler veya aşırı güneş ışığı olabilir.

Sanayileşmiş gıda sektörünün ürettiği besinlerin içerdiği kimyasalların kanserin tetiklenmesinde büyük bir faktör olduğu bilinmektedir.

Değişen ve gelişen dünyada kanserin tanınmasıyla birlikte tedavi etme yöntemlerini destekleyecek yollar aranmaya başlandı.


 Yapılan birçok araştırma ile birlikte doğru beslenme ve takviye edici gıdaların öneminin kanseri tedavi etmede ve önlemede büyük rol oynadığı anlaşıldı.

Kanser hastalığının tedavisinde iyileşme sürecini desteklemek için doğru beslenme ile birlikte iyileşme sürecinin desteklenmesi de oldukça önemlidir. İyileşme ve önlenme safhasında destekleyici olan vitaminler, mineraller ve antioksidanlar gibi bazı mikro besinlerin işlevleri oldukça önem taşımaktadır.

Dünyada kanserin hızla çoğalması üzerine çok fazla araştırma yapılmıştır. Tedavide ve özellikle kanseri önlemede beslenmenin önemi konusunda hepsi aynı sonuca varmıştır. Kanser hastalarının birçoğu kimyasal ilaçların kullanımı için beslenme yetersizliklerinden muzdariptir. Tedavi sürecinde birçok aşama vardır ve hastalığın yan etkileriyle baş edebilmek için hastanın vücudunun dayanıklı ve güçlü olması gerekmektedir. Doğru beslenme ile birlikte beslenme alışkanlıklarının iyileştirilmesi ve fiziksel aktivitenin artırılması oldukça önemlidir. Bazı besinlerin ve takviyelerin tüketilmesi de tedavi sırasında stresi azaltmalarına yardımcı olacaktır.


 Takviyelerin kanser üzerindeki etkisi;

Zaman zaman vücudumuzun vitamin, mineral ve mikro besin ihtiyacı kanser, yaşlanma ve vücuttaki değişiklikler gibi hastalıklara bağlı olarak değişebilir. Diyetiniz en baştan beslenme ihtiyacınızı iyi karşılamıyorsa protein, vitamin, mineral ve mikro besin içeren takviyeler alabilirsiniz.

Bilimsel kanıtlar, takviyenin kanser hastalarının beslenme durumunu önemli ölçüde iyileştirebileceğini göstermiştir. Bu takviyeler ayrıca kanseri önlemeye de yardımcı olabilir.

Antioksidanlar arasında C, A ve E vitaminleri bulunur. Selenyum ve çinko gibi maddeler molekülleri ve serbest radikalleri emer ve zararlı moleküllerin vücut hücrelerine girmesini engeller. Bu bağışıklık sisteminin gücünü artırır. Meyve ve sebzeler antioksidan bakımından zengindir.


 BESTTEM MEGA PLUS

Antioksidan değeri yüksek orman meyvelerinden ve gerekli miktarda mucizevi kurkuminden oluşan Megaplus tamamen doğal içeriklere sahiptir. Metabolizma dengesini korumaya yardımcı olur. Luteolin ajanlar sayesinde serbest radikalleri etkisiz hale getirir. Bağışıklığı güçlendirerek zindelik ve enerji üretimine destek olur. Süper besin değeri ile hastaları beslemeye ve iyileşme sürecini hızlandırmaya yardımcı olması amaçlanmaktadır. Kan yapıcı olarak çalışır ve vücudun gereksinimi olan vitamin ve mineral desteği sağlamaya yardımcı olur. Sağlıklı bir hayat sürmek yada hasar gören hücrelerimizin tedavisinde tedaviye destek amaçlı; kullanımı için tasarlanmıştır

İçindekiler: Ficus Carica Extract (İncir), Rubus Idaeus Fruit Extract (Ahududu), Vitis Vinifera Seed Extract (Üzüm Çekirdeği), Curcuma Longa Roots Extract (Zerdeçal), Aronia Arbutifolia Fruit Extract (Aronya)


 Kullanımı;

4-12 yaş grubu; sabah kahvaltıdan 1 saat sonra yarım çay kaşığı, akşam yemeğinden 1 saat sonra yarım çay kaşığı, günde toplam 1 çay kaşığı (toplam 2 ml)

12-18 yaş grubu; sabah kahvaltıdan 1 saat sonra 1 çay kaşığı, akşam yemeğinden 1 saat sonra 1 çay kaşığı, günde toplam 2 çay kaşığı (toplam 4 ml)

18 yaş üstü bireyler; sabah kahvaltıdan 1 saat sonra 1 tatlı kaşığı, akşam yemeğinden 1 saat sonra 1 tatlı kaşığı, günde toplam 2 tatlı kaşığı (toplam 14 ml)

İşletme Kayıt No:TR-42-K-024737

www.herturlu.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}